UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Nedaří se vám počít dítě přirozenou cestou? Naši lékaři pro vás najdou to nejúčinnější a nejsnadnější řešení, jak dosáhnout vysněného dítěte.

Odborné poradenství

Navzdory nejnovějším metodám a vysoké úspěšnosti IVF léčby nemusí být cesta k miminku vždy taková, jak bychom si přáli. Ve snaze vám toto období co nejvíce usnadnit, vám v rámci individualizované péče a spolupráce s odbornou poradkyní Lenkou Pelechovou nabízíme možnost individuální nebo párové konzultace nejenom v oblasti neplodnosti.

SEZNAMTE SE

O MNĚ

  • Jsem žena, partnerka, a především také matka.
  • Mým cílem je vytvořit každému individuální postup s ohledem k jeho potřebám.
  • Zaměřuji se na podporu a řešení a z tohoto důvodu je moje práce s Vámi především o budování Vašich silných stránek. 
  • Při své práci využívám letitých profesních zkušeností s léčbou neplodnosti z klinik asistované reprodukce.
  • V rámci mých konzultací, individuálních nebo párových, obdržíte tu nejlepší možnou péči, kterou jsem pro Vás schopna zajistit.
  • Záleží mi na Vás, a pokud mi to dovolíte, doprovodím Vás ráda na cestě, kterou jste si sami zvolili.


KONZULTACE V OBLASTI

Prevence neplodnosti
Stále se o ní hovoří, ale neustále ji podceňujeme. Přitom je to jedna z nejméně obtížných cest, jak mít svoji reprodukci pod kontrolou. Chcete vědět jak?

Umělé oplodnění (IVF)
Cesta k dítěti prostřednictvím asistované reprodukce je časově, mentálně a v neposlední řadě i finančně náročný proces. Zajímá Vás, jaksprávně prakticky využívat všech dostupných strategií, abyste byli na celý proces umělého oplodnění připraveni?

Perinatální ztráta
Některé rodiče ztráta miminka promění takovým způsobem, o kterém by si nikdy nemysleli, že je vůbec možný. Truchlení má svůj smysl, ale je důležité si najít svoji cestu zpět k životu. Společně najdeme cestu jít dál.

Náhradní rodinná péče
Vyčerpali jste všechny možnosti na cestě k dítěti a ono stále nepřichází? Možná Vám lékaři sdělili, že budete potřebovat náhradní matku anebo Vám rovnou doporučili osvojení dítěte. Ať už je důvodem cokoliv, u mne najdete informace, jak celý proces funguje. 

PŘÍBĚHY RODIČŮ

Broňa
„Ráda bych popsala osobní zkušenost s umělým oplodněním, což byla cesta k vytouženému dítěti, kterou jsem si zvolila. Tato cesta nebyla vůbec jednosuchá. To vše provázeno tisícem otázek, na které jsem neznala odpovědi a upřímně ani pořádně nevěděla, kde je hledat. Jsem velmi ráda, že se někdo konečně začal zabývat tím, jaké pocity mohou mít páry procházející tímto nelehkým obdobím. Kdo vám zodpoví otázky a dodá vám psychickou podporu a klid, což považuji za velký přínos a mnohdy to může být klíčem k úspěchu."

Renata
„Lenku jsem měla možnost osobně poznat při studiu na vysoké škole během posledních tří let. Nikdy dříve jsem nepotkala člověka, který dokáže o své profesi mluvit tak otevřeně, odborně ale zároveň s detaily problematiky reprodukční medicíny, která pochopí běžná veřejnost. A hlavně s láskou a vírou, že opravdu je tu, aby bylasoučástí zrození nového života."

KONTAKT

V případě zájmu o sjednání konzultace, prosím, vyplňte tento jednoduchý formulář.

Moje dveře jsou otevřeny všem,
kdo se nebojí na ně zaklepat.

Lenka Pelechová
Odborná poradkyně

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.