UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Nedaří se vám počít dítě přirozenou cestou? Naši lékaři pro vás najdou to nejúčinnější a nejsnadnější řešení, jak dosáhnout vysněného dítěte.

Léčba darovanými embryi (embryoadopce)

Díky propracovanému programu darovaných vajíček, který je jedním z největších v Evropě, máme jedinečnou možnost nabídnout neplodným párům také léčbu darovanými embryi. Zásadní rozdíl oproti podobnému programu konkurenčních klinik spočívá v tom, že darovaná embrya v Reprofitu pochází výlučně od mladých plodných dárců, nikoli od pacientů, kteří svá embrya již nevyužijí. Embrya se připravují v rámci léčby páru z darovaných vajíček a darovaných spermií. 

Díky úspěšnému programu vitrifikace jsou všechna vhodná kvalitní embrya zamražena a posléze je naplánován kryoembryotransfer. 

Výjimečný program v Evropě

V rámci léčby neplodnosti umělým oplodněním nabízíme tento léčebný program jako jedni z mála v Evropě. Od ostatních klinik se odlišujeme tím, že nabízíme jen embrya, která pochází od mladých zdravých dárců vajíček a spermií. Ročně provádíme asi 350 cyklů s využitím embryoadopce.

 


Úspešnost kliniky Reprofit International

Díky mnohaletým zkušenostem dosahuje úspěšnost léčby s využitím embryoadopce ještě vyšší úspěšnosti než v případě léčby darovanými vajíčky.

Připravíme optimální léčbu přímo pro vás.

MUDr. Pavel Otevřel
Vedoucí lékař IVF

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.