NEPLODNOST

Na klinice REPROFIT dokážeme pomoci většině párů k vytouženému dítěti. Používáme moderní metody včetně léčby darovanými vajíčky.

Co je umělé oplodnění

Umělé oplodnění (také nazývané jako asistovaná reprodukce) je označení pro lékařské postupy a metody používané v léčbě neplodnosti, kde dochází k manipulaci se zárodečnými buňkami nebo embryi.

Díky významnému technologickému vývoji v léčbě neplodnosti, nabízí dnešní reprodukční medicína široký výběr metod umělého oplodnění jako je stimulace vaječníků a plánovaný styk, IUI (intrauterinní inseminace)IVF (in vitro fertilizace), nativní - přirozený cyklus IVF, minimální stimulace IVF, léčba darovanými vajíčky, kryoembryotransfer vlastních nebo darovaných embryí.

Na našich stránkách naleznete informace o veškerých moderních metodách a postupech umělého oplodnění

Zákonné limity a omezení pro umělé oplodnění v České republice

  • Věk ženy v den embryotransferu nesmí přesáhnout 48 let + 364 dní.
  • Umělé oplodnění lze provést pouze neplodnému páru nikoliv jednotlivci.
  • Neplodný pár musí být rozdílného pohlaví.
  • Umělé oplodnění nelze použít pro výběr pohlaví.

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.