PGT-A


PGT-A (preimplantační genetický testování aneuploidií) je vyšetření embryí k vyloučení nově vzniklých vad chromozomů u páru bez genetických poruch. Jedná se o poruchy počtu chromozomů (aneuploidie), které vznikají náhodně při zrání vajíček a spermií nebo během vývoje embrya. Cílem tohoto vyšetření je vybrat k transferu geneticky zdravé embryo a tím zvýšit šanci na úspěšnou implantaci embrya v děloze, snížit počet nutných embryotransferů, snížit riziko spontánního potratu nebo postižení plodu chromozomální vadou. Současně můžeme objasnit příčinu neúspěchů IVF.

PGT-A je doporučován především u žen ve věku nad 35 let, po opakovaných potratech nebo neúspěších asistované reprodukce, při výskytu chromozomálních vad u plodu nebo dítěte či po onkologické léčbě v minulosti.

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.