Neodkládejte konzultaci s odborníkem

Stále více žen odkládá mateřství kvůli kariéře, obavám, že nebudou moci dítě finančně zabezpečit nebo proto, že ještě nenašli toho správného partnera. Mít dítě po čtyřicítce se v dnešní době stává běžné. Utvrzují nás v tom i média, kde vídáme celebrity ve středním věku s miminky v náručí. Málokdo ale vidí, že za tím nestojí příroda, ale asistovaná reprodukce. „Informace o reprodukčním zdraví by měla žena dostat v ordinaci svého gynekologa“, říká náš MUDr. Tomáš Bagócsi. 

Průměrný věk pacientek se zvyšuje i na naší klinice. Proč by páry neměly s návštěvou IVF kliniky otálet a jaká další rizika s sebou případně může nést těhotenství v pozdějším věku, se dozvíte v článku, na kterém spolupracoval IVF specialista naší kliniky, MUDr. Bagócsi.

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.