Navštivte náš den otevřených dveří v Ostravě dne 24.6.!

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří naší ostravské kliniky, který se bude konat dne 24.6.2020 od 15:30 do 19 hodin

Provedeme Vás zázemím kliniky a nahlédnete i do naší laboratoře. Dále se můžete těšit na osobní konzultaci s našimi lékaři Andreou Rákosovou Kagánkovou, Tomášem Vránou, Erikou Farkaš a Janou Daňkovou Kučerovou! 

Z organizačních důvodů Vás prosíme o včasnou registraci na e-mailu barbora.gerychova@reprofit.cz.

Chtěli bychom Vás ujistit, že celý program bude probíhat dle zavedených bezpečnostních opatření. Napište nám a rezervujte si Vámi preferovaný čas konzultace s lékařem. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě a rádi bychom Vám tak během Vaší návštěvy poskytli pohodlí bez případného čekání.

Těšíme se na viděnou!

Váš REPROFIT

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.