Léčba neplodnosti a COVID-19

Velmi nás těší, že nám zlepšení epidemiologické situace umožnilo pro Vás znovu otevřít obě naše kliniky.

Abychom Vám poskytli tu nejkvalitnější, ale zároveň bezpečnou zdravotní péči, řídíme se doporučeními odborné společnosti SAR ČGPS. 

Co to pro Vás znamená?

Klinika je nyní otevřena pro české a slovenské pacienty a pacienty žijící na území s příznivým epidemiologickým vývojem. Vzhledem k tomu, že vertikální přenos a vliv koronaviru SARS-CoV-2 na graviditu není dostatečně prozkoumán, mezinárodní odborné společnosti doporučují zvážit možná rizika spojená s těhotenstvím v oblastech zasažených onemocněním SARS-CoV-2. Z tohoto důvodu preferuje naše klinika zamražení získaných embryí a odložení transferu. Strategie léčby bude vždy posouzena individuálně ošetřujícím lékařem s ohledem na aktuální situaci v ČR a specifika léčeného páru.

Aktuální informace o zahájení léčby k 28.4.2020:

  • Hormonální stimulaci pacientek na IVF léčbu s vlastními oocyty.
  • Příprava na ostatní druhy léčby (IUI, IVF léčba s darovanými oocyty, Kryoembryotransfer, léčba darovanými embryi) 
  • Prosíme všechny pacientky, aby vždy před zahájením léčby kontaktovaly svoji koordinátorku či lékaře a dohodly se na vhodném postupu. Pokud nebude zahájení léčby odsouhlaseno lékařem, klinika si vyhrazuje možnost léčbu zastavit.
  • Provoz gynekologické ambulance běží dle aktuální otvírací doby.

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, a proto jsme zavedli důležitá hygienická a organizační opatření:

  • Možnost konzultace online 
  • Naše pacienty objednáváme s dostatečným odstupem tak, abychom minimalizovali počet osob v čekárně. Z tohoto důvodu Vás také prosíme, abyste Vaše ultrazvukové a jiné kontroly dočasně absolvovaly bez přítomnosti partnera.
  • Pacienty s příznaky respiračního onemocnění a pacienty v nařízené karanténě není možné ošetřit. Po příchodu na kliniku prosíme všechny pacienty o dezinfekci rukou (dezinfekční stojany / dávkovače jsou umístěny na všech recepcích) a nasazení ústenky.
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.