LÉČBA DAROVANÝMI VAJÍČKY

Díky dlouholetým zkušenostem dosahujeme v léčbě darovanými vajíčky vysoké úspěšnosti. Disponujeme rozsáhlou databází dárkyň a vlastní kryobankou.

Program kompletace rodiny

Po osmi letech zkušeností s léčbou darovanými vajíčky se stále častěji setkáváme s přáním našich pacientek, zda by mohly případnou další léčbu podstupovat s použitím vajíček stejné dárkyně, od které již mají dítě. 

Realita je taková, že s odstupem dvou a více let od léčby, kdy pacientky zvažují další léčbu, více jak 50 % dárkyň nemá o další darování zájem. Z tohoto důvodu jsme zavedli možnost uchování vajíček stejné dárkyně nebo spermií vybraného dárce pro případnou další léčbu. 

Uchování vajíček dárkyně pro případnou další léčbu

Unikátní program kompletace rodiny přináší možnost plánování rodiny a využití uchování vajíček vybrané dárkyně pro případnou budoucí léčbu

Uchování spermií dárce pro případný druhý cyklus

Stejně jako v případě darovaných vajíček, nabízíme také možnost plánování rodiny a využití uchování spermií vybraného dárce pro případnou další léčbu. Případnou další léčbu prosíme konzultovat předem, darované spermie jsou vzácný biologický materiál a použití spermií od stejného dárce nelze vždy garantovat. 

Věříme, že budete s naší péčí a přístupem spokojeni.

MUDr. Štěpán Machač, PhD. 
Odborný garant dárcovského programu 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.