Léčba neplodnosti a COVID-19

Obě naše kliniky jsou v plném provozu, poskytujeme péči v plném rozsahu. 

Léčba je bezpečná, tým kliniky je očkován. Od počátku pandemie nosí veškerý náš personál nepřetržitě roušky a striktně dodržuje nejvyšší hygienické standardy. 

V souladu s vyjádřením odborné společnosti v ČR, EU i USA doporučujeme všem pacientům léčbu neodkládat.

Pro naše slovenské pacienty: 

Vystavíme Vám potvrzení o léčbě, které umožňuje bezproblémové překročení hranic. Díky naší spolupráci s klinikou v Bratislavě mohou naši pacienti také absolvovat průběžné kontroly v blízkosti bydliště, léčba však může proběhnout ve zcela obvyklé formě Během pandemie u nás absolvovalo léčbu již více než 200 pacientů ze Slovenska. Pro bližší informace prosím kontaktujte Vaši koordinátorku.

Poskytujeme PCR test v ceně 40 EUR. Testování probíhá na klinice každý všední den mezi 10:30 a 11:30 h, o víkendu Vám ho zajistíme v laboratoři nedaleko kliniky. Podrobné informace Vám vždy poskytne Vaše koordinátorka. 
Abychom Vám poskytli tu nejkvalitnější, ale zároveň bezpečnou zdravotní péči, řídíme se doporučeními odborné společnosti SAR ČGPS, ESHRE i ASRM. 

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, a proto jsme zavedli důležitá hygienická a organizační opatření:

  • Preferujeme konzultace online 
  • Naše pacienty objednáváme s dostatečným odstupem tak, abychom minimalizovali počet osob v čekárně. Z tohoto důvodu Vás také prosíme, abyste Vaše ultrazvukové a jiné kontroly dočasně absolvovaly bez přítomnosti partnera.
  • Po příchodu na kliniku prosíme všechny pacientynasazení ústenky a dezinfekci rukou (dezinfekční stojany / dávkovače jsou umístěny na všech recepcích). Pacienty s příznaky respiračního onemocnění a pacienty v nařízené karanténě není možné ošetřit. 
  • Pokud se necítíte dobře, nechoďte prosím do ordinace lékaře, ale telefonicky nás kontaktujte! Nabídneme Vám online konzultaci a společně nalezneme řešení dalšího postupu.

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.